PURA keramické umývadlo Slim 62x46cm, čierna mat 8884126
PURA keramické umývadlo Slim 62x46cm, čierna mat 8884126
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8884126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 62,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 626 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162657 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
789,49 €
Pri platbe vopred iba 749,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 145 x 95 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-145-095-50-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 145 x 95 cm, čierny rám, čierna - 8C2-145-095-70-70-L
expedícia do 10 dní541,85 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 145 x 95 cm, priehľadný, biely - 8C2-145-095-20-00
expedícia do 10 dní512,40 €


