PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, creta mat
PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, creta mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8885008 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 826 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015164811 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | béžová |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist vaňová zástena 2-krídla ľavá 130 x 150 cm, čierny rám, čierna - 8A9-130-011-70-70-L
expedícia do 10 dní182,73 €
Vaňová zástena Mexen Mist 2-krídla pravá 130 x 150 cm, priehľadná, chróm - 8A9-130-002-01-00-P
expedícia do 10 dní221,06 €
Mexen Mist vaňová zástena 2-krídla ľavá 130 x 150 cm, čierna kockovaná, čierna - 8A9-130-002-70-77-L
expedícia do 10 dní232,85 €

