PURA keramické umývadlo Slim oblé 102x52cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8825311
PURA keramické umývadlo Slim oblé 102x52cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8825311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8825311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 102x17,5x52 cm |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 23.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160660 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PURA čelný držiak uterákov 102cm, chróm PAPR102
na objednávku202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
682,75 €
Pri platbe vopred iba 648,00 €
561,78 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €


