PURA/KUBE X WC sedátko Soft Close, duroplast, biela mat/chróm MS992C09
PURA/KUBE X WC sedátko Soft Close, duroplast, biela mat/chróm MS992C09
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-MS992C09 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 36,5x45 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 2.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162107 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
RIVIERA obklad Liso Rodas Blue 20x20 (1,2m2) ADRI1029
na objednávku59,52 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
87,39 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
RIVIERA obklad Liso Rodas Blue 10x15 (1,34 m2) ADRI1030
na objednávku75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €


