PURA umývadlo na dosku priemer 42 cm, biela 885111
PURA umývadlo na dosku priemer 42 cm, biela 885111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-885111 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | PURA |
| Rozmer | 42x16 cm |
| Priemer zátky | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937822785 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dníPodobný tovar
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dníOFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


