PURA WC kombi, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze WCSET881711-PURA
PURA WC kombi, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze WCSET881711-PURA
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-WCSET881711-PURA |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 36x82x68 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 680 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, ExtraGlaze |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 51.8500 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977404 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NORM/PURA WC sedátko SLIM soft close, duroplast, biela/chróm MS86CSN11
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 600x1500, spod. príp., 2374 W, antracit W622F-060-150-66
expedícia do 10 dní430,86 €
317,13 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 600x2000, spod. príp., 3165 W, antracit W622F-060-200-66
expedícia do 10 dní505,03 €


