PURA WC kombi, Swirlflush, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat
PURA WC kombi, Swirlflush, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-880626P |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x83x63 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 830 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Swirlflush |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, DualGlaze |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 55.8000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913112997 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Vírové |
| Farba keramiky | černá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CLASSIC WC misa kombi spodný/zadný odpad, ExtraGlaze 871711
expedícia do 8 dní337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €

