PURA WC misa kombi spodný/zadný odpad, 36x68cm, biela ExtraGlaze 881711
PURA WC misa kombi spodný/zadný odpad, 36x68cm, biela ExtraGlaze 881711
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-881711 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 36x82x68 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 680 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, ExtraGlaze |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 35.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937815008 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
skladom
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NORM/PURA WC sedátko, duroplast, biela (MS8611) MS86N11
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
CLASSIC duálny splachovací mechanizmus na WC kombi BPCDF
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať


