PURA WC závesné, splachovanie SWIRLFLUSH, 50x36cm 881611
PURA WC závesné, splachovanie SWIRLFLUSH, 50x36cm 881611
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-881611 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- WC sedátko je nutné objednať zvlášť
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | PURA |
| Rozmer | 36x33,5x50 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 335 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Swirlflush, Skryté uchytenie, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 24.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937819105 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Vírové |
| Dĺžka klozetu | do 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
NORM/PURA WC sedátko, duroplast, biela (MS8611) MS86N11
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
732,56 €
Pri platbe vopred iba 695,00 €
PURA závesná WC misa, Swirlflush, 55x36 cm, biela dual-mat 881509
expedícia do 8 dní707,66 €
Pri platbe vopred iba 671,00 €


