PURA závesná WC misa, Swirlflush, 55x36cm, biela ExtraGlaze 880711
PURA závesná WC misa, Swirlflush, 55x36cm, biela ExtraGlaze 880711
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-880711 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | PURA |
| Rozmer | 36x34x55 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Swirlflush, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 21.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8052015161865 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Vírové |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PURA WC sedátko Soft Close, duroplast, biela/chorm MS992C11
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
NORM/PURA WC sedátko SLIM soft close, duroplast, biela/chróm MS86CSN11
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 100 x 110 cm, priehľadný, chróm - 8182-100-110-01-00
expedícia do 10 dní385,79 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 100 x 110 cm, grafit, zlatá - 871-100-110-43-50
expedícia do 10 dní547,73 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 100 cm, priehľadný, kartáčovaný nikel - 871-110-100-01-97
expedícia do 10 dní530,07 €


