QUADROTTO dávkovač mydla na postavenie, tortora QU8166
QUADROTTO dávkovač mydla na postavenie, tortora QU8166
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-QU8166 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | QUADROTTO |
| Rozmer | 82x160x97 mm |
| Šírka | 82 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 97 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 430 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.4750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341096475 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | ostatní |
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine Práčkový ventil so spätnou klapkou 1/2'x3/4', chróm 5313
expedícia do 8 dní6,68 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Práčkový guľový ventil so spätným ventilom 1/2"x3/4" - L, chróm 5310
expedícia do 8 dní6,29 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
ARCO práčkový ventil L-85 1/2"x3/4", anticalc, chróm 728MN
expedícia do 8 dní8,89 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €


