QUEST SLIM obdĺžniková vaňa 180x100x49cm, biela 78511S
QUEST SLIM obdĺžniková vaňa 180x100x49cm, biela 78511S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-78511S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 180x100x49 cm |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 490 mm |
| Objem | 447.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Obojstranná, Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 37.5400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729083597 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
43,35 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-890 mm, pár PO100-100
expedícia do 8 dní43,35 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
218,45 €
215,24 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €


