QUIK samouzatvárací podomietkový sprchový ventil, chróm QK15051
QUIK samouzatvárací podomietkový sprchový ventil, chróm QK15051
| Výrobca: | Výrobca: Silfra |
| Kód: | Kód: UBC-QK15051 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| Priemer zátky | 72 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 72 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výbava | Použitie: sprcha |
| Hmotnosť / ks | 0.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019571130766 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Termostatický zmiešavač pre 4 až 8 odberných miest, chróm TMTCOM
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mexen Sonia sklenené umývadlo na dosku 54 x 37 cm, strieborné - 24145411
expedícia do 10 dní131,27 €

