QUINNY držiak police (bez skla) 200mm, chróm QE525
QUINNY držiak police (bez skla) 200mm, chróm QE525
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-QE525 |
- Dodávaný bez skla
- Max. hrúbka sklenenej police na vloženie: 8 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 200x20x34 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 34 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913823923 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
X-ROUND E pár držiakov poličky bez skla, 8 mm, chróm (104102112) XR009
expedícia do 8 dní27,40 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Deante THERM NAC_N4HT Sprchový set vrátane termostatickej batérie, čierna
expedícia do 12 dní338,37 €
1 391,80 €
SAT sprch.systém s termostatom, hranatý, čierny SATSSTZC
expedícia do 4 dní279,17 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €


