RADIK VKM8 33-0600/1800
RADIK VKM8 33-0600/1800
| Výrobca: | Výrobca: Korado |
| Kód: | Kód: 33060180-S0-0010 |
Radiátory model RADIK VKM8 sú doskové vykurovacie telesá v prevedení VENTIL KOMPAKT, ktoré umožňujú spodné stredové alebo spodné pravé pripojenie na vykurovaciu sústavu. Typy 20, 21, 22 a 33 majú jednotnú vzdialenosť spodného stredového pripojenia od steny. Zo zadnej strany sú privarené dve horné a dolné príchytky, vykurovacie telesá s dĺžkou 1800 mm a dlhšie majú navarených šesť príchytiek. Doskové vykurovacie telesá RADIK VKM8 sú svojou konštrukciou určené pre moderne riešené vykurovacie sústavy s núteným obehom teplonosnej látky a horizontálne vedeným rozvodným potrubím pod vykurovacím telesom v podlahe, v stene alebo po stene zakrytej lištou.
• možnosti pripojenia: stredové spodné, pravé spodné
• pre kombináciu s termostatickými alebo ručnými hlavicami so závitom M30x1,5
• pripojovací rozstup: 50 mm
• pripojovacie závity: G 1/2" vnútorné
• so 4-mi príchytkami na zadnej strane telesa (6 príchytiek pri telesách 1800 mm a dlhších)
• najvyšší prípustný prevádzkový pretlak: 1,0 MPa
• najvyššia prípustná prevádzková teplota: +110°C
| Vodný objem: | 16,74 l |
| Hĺbka radiátora: | 155 mm |
| Šírka radiátora: | 1800 mm |
| Výška radiátora: | 600 mm |
| Typ radiátora: | 33 |
| Model: | VKM8 |
| Spôsob pripojenia: | stredná spodná , bočná |
| Výkon pre teplotný spád 55/45 ° C: | 2184 W |
| Výkon pre teplotný spád 75/65 ° C: | 4340 W |
Mohlo by vás zaujímať

