Rea Závesné WC Carlo Mini Rimless Basic ABS/ZM REA-C6200
Rea Závesné WC Carlo Mini Rimless Basic ABS/ZM REA-C6200
| Výrobca: | Výrobca: Rea |
| Kód: | Kód: REA-C6200 |
| Farba misy: | Snehovo biely lesk |
|---|---|
| Farba dosky: | Biely |
| Rozteč otvorov: | 18 cm |
| Šírka misy: | 37 cm |
| Výška misy: | 37 cm |
| Dĺžka misy: | 48 cm |
Mohlo by vás zaujímať
PAX stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat XA03/15
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €


