REDONDO Elektrický sušiak uterákov s časovačom, okrúhly, 500x900 mm, 75 W, čierna mat ER220BT
REDONDO Elektrický sušiak uterákov s časovačom, okrúhly, 500x900 mm, 75 W, čierna mat ER220BT
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ER220BT |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | REDONDO |
| Rozmer | 500x900x102 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 900 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 75.00 W |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnosť / ks | 3.0170 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877483 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny okrúhly, čierna ER130
expedícia do 8 dní30,25 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REDONDO elektrický sušiak uterákov, okrúhly, 500x900 mm, 75 W, čierna mat ER220BV
expedícia do 8 dní273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
METRO-E elektrické vykurovacie teleso rovné 500x1060 mm, 400 W, čierna mat
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


