RENGAS okrúhle zrkadlo 600mm s fazetou, bez úchytu RG060
RENGAS okrúhle zrkadlo 600mm s fazetou, bez úchytu RG060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RG060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RENGAS |
| Rozmer | 60 cm |
| Priemer zátky | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 5 mm |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s fazetou |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Na nalepenie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 4.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887543 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Doporučujeme přikoupit
MONTACK LEPÍ VŠETKO OKAMŽITE, montážna páska 2,5mx19mm 48507240
expedícia do 8 dní7,01 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
MONTACK LEPÍ VŠETKO NEVIDITEĽNE, montážne lepidlo, 80g 48507451
expedícia do 8 dní5,77 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 50 cm, 1 zásuvka, matná čierna - 91A10-05047-1-BF71
expedícia do 10 dní226,77 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 45 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, grafit matný/biela matná - 91A10-04547-1-BF66-W23M01
expedícia do 10 dní318,04 €


