REPLAST dávkovač tekutého mydla 550ml, biela A89101EM
REPLAST dávkovač tekutého mydla 550ml, biela A89101EM
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A89101EM |
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 103x217x117 mm |
| Šířka | 103 mm |
| Výška | 217 mm |
| Hloubka | 117 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 550 ml |
| Hmotnost / ks | 0.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090099311 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
4,59 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
SKIN dávkovač tekutého mydla 500ml, ABS, piesková A91201SD
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
MARPLAST dávkovač tekutého mydla 1200ml, biela A54201SP
expedícia do 8 dní33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

