RETRO bidet stojaci 38,5x60cm, čierna mat 102031
RETRO bidet stojaci 38,5x60cm, čierna mat 102031
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-102031 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 38,5x41x60 cm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Balení neobsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 22.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777321606 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
64,58 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €


