RETRO bidet stojaci 39x61cm, čierna mat 102231
RETRO bidet stojaci 39x61cm, čierna mat 102231
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-102231 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 39x43x61 cm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Balení neobsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 22.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777321590 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RHAPSODY vaňová batéria do podlahy, zlato mat R5018GB
expedícia do 8 dní817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €


