RETRO keramická sprchová vanička, štvrťkruh 90x90x20cm, R550 133901
RETRO keramická sprchová vanička, štvrťkruh 90x90x20cm, R550 133901
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-133901 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO vaničky |
| Rozmer | 90x90x20 cm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Štvrťkruhové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Rádius | R550 |
| Hmotnosť / ks | 58.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125974849 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | keramika |
Podobný tovar
SELMA hlboká sprchová vanička, štvrťkruh 90x90x30cm, R550, biela 28611
expedícia do 8 dní224,02 €
Pri platbe vopred iba 208,00 €
384,29 €
Pri platbe vopred iba 356,00 €
417,93 €
Pri platbe vopred iba 390,00 €
Mohlo by vás zaujímať
518,85 €
PANEDA umývadlová skrinka 69,5x55x45,2cm, biela PN270
expedícia do 8 dní186,41 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňové skrinky 70 x 43,5 cm, dub - 91A20-0700-470-1-81
expedícia do 10 dní61,86 €


