RETRO keramické umývadlo zápustné, 62x45, 5cm, čierna mat 103031
RETRO keramické umývadlo zápustné, 62x45, 5cm, čierna mat 103031
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-103031 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 62x45,5 cm |
| Šířka | 620 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 16.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777321569 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Podobný tovar
494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
Mohlo by vás zaujímať
494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
RETRO keramické umývadlo 50x41cm, zápustné 103101
expedícia do 8 dní316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €

