RETRO WC kombi misa 38,5x72cm, spodný odpad, čierna mat 101231
RETRO WC kombi misa 38,5x72cm, spodný odpad, čierna mat 101231
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-101231 |
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 38,5x41x72 cm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 720 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 6 l |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 23.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125977161 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | černá |
| Prevedenie klozetu | mísa |
| Typ odpadu | svislý |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
WALDORF WC kombi misa 40x68cm, spodný/zadný odpad, čierna mat 411731
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


