RETRO WC misa 38,5x45x59cm, zadný odpad 101101
RETRO WC misa 38,5x45x59cm, zadný odpad 101101
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-101101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Na inštaláciu je nutné prikúpiť skrutky na upevnenie WC - MAK10
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 38,5x41x59 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 13.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125970742 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
RETRO WC sedátko Soft Close, duroplast, biela/chróm 108901
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
WALDORF-RETRO splachovací mechanizmus s retiazkou, bronz 754593
expedícia do 8 dní380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar s ľavými pántami 140 cm, priehľadné, strieborná - 834S-140-050-95-00-L
expedícia do 10 dní474,14 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar 140 cm, grafitové, čierne - 871-140-000-41-70
expedícia do 10 dní329,82 €
Sprchové dvere Mexen Lunar L s pravými pántami 140 cm, priehľadné, čierne - 834SL-140-050-70-00-P
expedícia do 10 dní438,80 €


