RETRO WC misa s nádržkou, spodný odpad, čierna-chróm WCSET29-RETRO-SO
RETRO WC misa s nádržkou, spodný odpad, čierna-chróm WCSET29-RETRO-SO
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-WCSET29-RETRO-SO |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 38,5x42x59 cm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 590 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 6 l |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 33.5000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913906336 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | černá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | svislý |
Príslušenstvo
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RETRO WC sedátko, drevo masív, orech/chróm 109040
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
RETRO WC sedátko Soft Close, čierna mat/chróm 108831
expedícia do 8 dní387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO WC kombi, spodný odpad, biela-chróm WCSET01-RETRO-SO
expedícia do 8 dní657,80 €
Pri platbe vopred iba 608,00 €
WALDORF nádržka k WC kombi, čierna mat 418131
expedícia do 8 dní362,55 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €
FLO WC kombi misa 36x43x60cm, spodný/zadný odpad 311701
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €


