RETRO WC misa s nádržkou, zadný odpad, biela-chróm WCSET14-RETRO-ZO
RETRO WC misa s nádržkou, zadný odpad, biela-chróm WCSET14-RETRO-ZO
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-WCSET14-RETRO-ZO |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 38,5x41x59 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 33.5000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913906329 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vodorovný |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RETRO WC sedátko Soft Close, duroplast, biela/chróm 108901
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO WC misa s nádržkou, spodný odpad, biela-bronz WCSET17-RETRO-SO
expedícia do 8 dní1 287,15 €
Pri platbe vopred iba 1 189,00 €
FLO WC kombi, spodný/zadný odpad, biela WCSET11-FLO
na objednávku668,92 €
Pri platbe vopred iba 618,00 €
RETRO WC kombi, spodný odpad, biela-bronz WCSET13-RETRO-SO
expedícia do 8 dní672,40 €
Pri platbe vopred iba 621,00 €


