RHAPSODY podomiet. sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm (NU55L163) RH392
RHAPSODY podomiet. sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm (NU55L163) RH392
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RH392 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 5.6680 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866951 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €

