RHAPSODY podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, chróm 1209-07
RHAPSODY podomietková batéria s bidetovou sprškou, okrúhla, chróm 1209-07
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-07 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 103 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.1540 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825170 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 120cm, chróm FLEX120
expedícia do 8 dníPodobný tovar
LATUS podomietková batéria s bidetovou sprškou, hranatá, chróm 1102-07
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

