RHAPSODY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm 5583Q
RHAPSODY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm 5583Q
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5583Q |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 160 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913858437 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, chróm SG202
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat 1101-41B
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KA42
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
203,87 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €

