RHAPSODY podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 203mm, chróm 5593
RHAPSODY podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 203mm, chróm 5593
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5593 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Hmotnosť / ks | 2.5800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943942 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat UT018VB
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
CORNELI podomietková umývadlová batéria, chróm CE08
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
TURSI podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat TI018B
expedícia do 8 dní298,50 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €

