RHAPSODY stojančekový umýv. batéria vysoká bez výpuste, výška 327mm, chróm 5522L/S
RHAPSODY stojančekový umýv. batéria vysoká bez výpuste, výška 327mm, chróm 5522L/S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5522L/S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Výška | 327 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Vysoká |
| Hmotnosť / ks | 3.4400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859595 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Podobný tovar
MINIMAL stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, nerez MI202
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CUBEMIX stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm UBC-CM006
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
SUGA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpustu, gun metal TJ006GM
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
MIXONA drezová/umývadlová batéria, stojanková, chróm MG055
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €


