RHAPSODY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, výška 152mm, chróm 5502/S
RHAPSODY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, výška 152mm, chróm 5502/S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5502/S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Výška | 152 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.3710 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587003614 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT017BC
expedícia do 8 dní416,43 €
Pri platbe vopred iba 385,00 €
434,84 €
Pri platbe vopred iba 402,00 €
ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT017
expedícia do 8 dní312,24 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €

