RHAPSODY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, výška 157mm, chróm 5522/S
RHAPSODY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, výška 157mm, chróm 5522/S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5522/S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Výška | 157 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.3900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859588 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
277,50 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €


