RHAPSODY umývadlová batéria na pripojenie do priestoru, chróm 5516
RHAPSODY umývadlová batéria na pripojenie do priestoru, chróm 5516
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5516 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 12.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913830341 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Mohlo by vás zaujímať
1 303,12 €
Pri platbe vopred iba 1 204,00 €
1 297,92 €
Pri platbe vopred iba 1 199,00 €
1 288,65 €
Pri platbe vopred iba 1 222,00 €

