RIKO mydlenka na postavenie, béžová/bambus
RIKO mydlenka na postavenie, béžová/bambus
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-8577 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RIKO |
| Rozměr | 124x18x80 mm |
| Šířka | 124 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1097 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128882 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bambus |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
REA Sprchovací kút Atlas 80x80 Chrome KPL-K4762
expedícia do 12 dní517,89 €
Pri platbe vopred iba 504,00 €
EASY LINE štvorcový sprchovací kút 800x800mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní468,19 €
Pri platbe vopred iba 432,00 €
Sprchovací kút štvorec 80x80x185 cm Multi Basic chróm lesklý SIKOMUQ80CRCH
expedícia do 4 dní196,75 €
Pri platbe vopred iba 173,00 €

