RISA stropné LED svietidlo 30W, 300x55x300mm, 230V, čierna LS030C
RISA stropné LED svietidlo 30W, 300x55x300mm, 230V, čierna LS030C
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LS030C |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 300x55x300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov-plast |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP21 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 30.00 W |
| Barva LED | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost | 2400 lm |
| Hmotnost / ks | 1.1470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868504 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
.
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
WCLEAN závesné WC Swirlflush s integrovaným elektronickým bidetom, biela Extraglaze
expedícia do 8 dní3 297,20 €
VEEN CLEAN závesné WC s integrovaným elektronickým bidetom VE421
expedícia do 8 dní1 031,43 €
Pri platbe vopred iba 978,00 €
HANDICAP WC kombi s elektronickým bidetom BLOOMING EKO PLUS NB-1160D-1
expedícia do 8 dní774,86 €
Pri platbe vopred iba 716,00 €

