RIST kúpeľňová predložka, 50x80cm, 100% polyester, protišmyk, čierna
RIST kúpeľňová predložka, 50x80cm, 100% polyester, protišmyk, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-NI8591 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 50x80 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913130489 |
| Taric | 57032919 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar L Duo 170 cm, grafit, kartáčovaný nikel - 871-170-003-42-97
expedícia do 10 dní636,60 €
Sprchové dvere Mexen Lunar L s ľavými pántami 150 cm, priehľadné, strieborná - 834SL-150-050-95-00-L
expedícia do 10 dní471,56 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar Duo 170 cm, matné, čierne - 871-170-000-32-70
expedícia do 10 dní524,61 €

