RITMO 26 stojánková umývadlová batéria bez výpuste, chróm RT001
RITMO 26 stojánková umývadlová batéria bez výpuste, chróm RT001
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-RT001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RITMO |
| Výška | 157 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 26 mm |
| Výška výtoku | 105 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947599 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
.
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Rohový ventil 1/2'x3/8', bez matky, hranatý, chróm 5318
expedícia do 8 dní10,48 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar 160 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-160-000-41-55
expedícia do 10 dní385,79 €
Sprchové dvere Mexen Mist-H L s ľavými pántami 160 cm, priehľadné, chróm - 8A5L-160-001-01-00-L
expedícia do 10 dní385,79 €
615,97 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €

