RITMO nástenná umývadlová/vaňová batéria, rozteč 150mm, chróm (otočný prepínač) RT015
RITMO nástenná umývadlová/vaňová batéria, rozteč 150mm, chróm (otočný prepínač) RT015
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-RT015 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RITMO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 157 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Druh přepínače na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.6700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947797 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
.
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chróm 1204-17
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
BETTY sprchová súprava, výklopný držiak, chróm 11453
expedícia do 8 dní12,16 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
FLEX sprchová nerezová hadica s dvojitým zámkom, 150 cm 11073
expedícia do 8 dní5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Podobný tovar
AQUALINE 35 nástenná umývadlová/vaňová batéria, rozstup 100mm, chróm 52140
expedícia do 8 dní63,25 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
LOTTA nástenná umývadlová/vaňová batéria, rozstup 150mm, chróm LT640
expedícia do 8 dní67,10 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AQUALINE 35 nástenná batéria, lekárska páka, ramienko ploché, 220 mm, chróm 52034
expedícia do 8 dní53,71 €
Pri platbe vopred iba 51,00 €
AQUALINE 35 nástenná batéria, lekárska páka, ramienko ploché zvýšené, 220 mm, chróm 52144
expedícia do 8 dní54,08 €
Pri platbe vopred iba 51,00 €
SINTRA nástenná batéria, flexibilné ramienko, čierna/chróm 60873
expedícia do 8 dní60,43 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €

