RITMO podomietková sprchová batéria, box, 3 výstupy, chróm RT043
RITMO podomietková sprchová batéria, box, 3 výstupy, chróm RT043
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-RT043 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RITMO |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 1.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981753 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Pevný držiak sprchy, hranatý, 57mm, ABS/chróm SK050
expedícia do 8 dní3,01 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Podobný tovar
RITMO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm RT042
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 580x18x440mm, antracit matný DT058-3434
na objednávku49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Doska DTDL 580x18x440mm, dub strieborný DT058-1111
na objednávku37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €

