RIWA otvorená polica 18x70x15 cm, ľavá/pravá, borovica rustik (RW252) RIW250-0016
RIWA otvorená polica 18x70x15 cm, ľavá/pravá, borovica rustik (RW252) RIW250-0016
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RIW250-0016 |
Dostupnosť:
na objednávku
Otvorená polica RIWA, s otvorenou bočnou stranou
- možné kombinácie s galerky Mirra, LINEX a RIWA
- kombináciou získate zostavy v šírke 70 - 180 cm
- otočením skrinky o 180 ° získate ľavú alebo pravú variantu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RIWA GALERKY |
| Rozmer | 20x70x15 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 5.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870699 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RIWA galerka s LED osvetlením, 50x70x17cm, borovica rustik RIW050-0016
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
433,71 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
338,71 €
Pri platbe vopred iba 321,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Deante Termostatická sada pre radiátory, ľavá, matná oceľ, PEX AGI_FZL1
expedícia do 12 dní199,42 €
Mexen G05 uhlová termostatická sada s krytom S, Duplex, DN50, chróm - W907-958-910-01
expedícia do 10 dní46,63 €


