ROAD plastový sprchový kanálik s nerezovým roštom, 820x123x68 mm 71674
ROAD plastový sprchový kanálik s nerezovým roštom, 820x123x68 mm 71674
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71674 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROAD, SCENE & TILE |
| Rozmer | 82x12,3x6,8 cm |
| Dĺžka | 820 mm |
| Šírka | 123 mm |
| Výška | 68 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 820 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 820 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729068020 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TURSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat TI041B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mereo Sonáta sprchová batéria podomietková bez prepínača M-CB60105BS
expedícia do 8 dní89,10 €
Pri platbe vopred iba 88,00 €
424,42 €
Pri platbe vopred iba 392,00 €


