Rohová polica do sprchy, 178x178 mm, oblá, ABS/leštený nerez ES81
Rohová polica do sprchy, 178x178 mm, oblá, ABS/leštený nerez ES81
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-ES81 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 178x48x178 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hĺbka | 178 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341286753 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
Rohová polica do sprchy s hrazdou, 230x75x230 mm, oblá, ABS/chróm CP80
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Paffoni LIGHT sprchová batéria, nástenná ružové zlato so sprchovacím setom LIG168DROSE
na objednávku821,16 €
Sprchová batéria Mexen Fabia DF05 so sprchovacím setom, chróm - 74654DF05-00
expedícia do 10 dní58,89 €


