ROLLER mydlenka na postavenie, béžová 2105309 58791
ROLLER mydlenka na postavenie, béžová 2105309 58791
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2105309 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | ROLLER |
| Rozměr | 110x25 mm |
| Průměr | 110 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2270 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956210476 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | ostatní |
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Vstavaná vákuovacia zásuvka s váhou VS 1520 GS, bez čelného skla
expedícia do 14 dní397,75 €
Pri platbe vopred iba 366,00 €
724,16 €
Pri platbe vopred iba 689,00 €

