ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1115RL3215
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1115RL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL1115RL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROLLS LINE |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 87.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913917820 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, biela 46511
expedícia do 8 dní340,57 €
Pri platbe vopred iba 316,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
347,87 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3238
expedícia do 8 dní485,55 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní613,36 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, okrúhle pojazdy TL1180-5005
expedícia do 8 dní662,33 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €


