ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1515RL3215
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1515RL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL1515RL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROLLS LINE |
| Rozmer | 150x80 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 71.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913917943 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
464,42 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €
MANUS PIASTRA nerez spŕch. kanálik s roštom pre dlažbu, k stene, 750x112x55 mm GMP93
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
146,62 €
HANSA HA224 umývadlová batéria bez výpustu s bidetovou sprškou SIKOBHE232
expedícia do 4 dní142,19 €
205,51 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €


