ROLLS LINE sprchové dvere 1100mm, výška 2000mm, číre sklo RL1115
ROLLS LINE sprchové dvere 1100mm, výška 2000mm, číre sklo RL1115
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL1115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROLLS LINE |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1070 mm |
| Inštalačná šírka do | 1110 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.0000 kg |
| EAN | 8590913910340 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, biela 46511
expedícia do 8 dní340,57 €
Pri platbe vopred iba 316,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 125 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8C2-125-120-01-00
expedícia do 10 dní518,29 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 125 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-125-120-50-00-3S
expedícia do 10 dní736,20 €


