ROLLS LINE sprchové dvere 1200mm, výška 2000mm, číre sklo RL1215
ROLLS LINE sprchové dvere 1200mm, výška 2000mm, číre sklo RL1215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL1215 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROLLS LINE |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 475 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1170 mm |
| Inštalačná šírka do | 1210 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 57.0000 kg |
| EAN | 8590913910357 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
367,54 €
Pri platbe vopred iba 341,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
400,32 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 120 x 85 cm, grafit, biela - 871-120-085-43-20
expedícia do 10 dní512,40 €
Mexen Mist T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 85 x 120 cm, čierny rám, čierna - 8A4T-085-120-70-70-L
expedícia do 10 dní427,02 €
Mexen Mist-F skladací sprchovací kút pravý 120 x 85 cm, čierny rošt, čierna - 8A6T-120-085-70-77-P
expedícia do 10 dní468,25 €


