RONA stojanková drezová batéria, biela mat JK125W
RONA stojanková drezová batéria, biela mat JK125W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JK125W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 99 mm |
| Výška | 315 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 284 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995408 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Vega obdĺžniková vaňa 160 x 70 cm s plášťom a 1 krídlovou zástenou 80 cm, čierny vzor - 550116070X9508007077
expedícia do 10 dní350,45 €

